Тип - Li-Ion, виробник аккумулятора - PowerPlant, ємність - 5200mAh, кількість комірок - 6cells, напруга - 10.8V, 0,307 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5200mAh |
| Вага | 0,307 кг. |
| Виробник аккумулятора | PowerPlant |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 10.8V |
| Потужність | 56 Wh |
| Розміри | 268.1 x 50 x 20.8 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴

