Якщо ви помітили, що час між заряджаннями Вашого ноутбука скоротився, є сенс задуматися про те, щоб придбати новий акумулятор.
Аккумулятор для ноутбука HP Presario CQ42 (HSTNN-CB0X, H CQ42 3S2P) 10,8V 4400mAh PowerPlant (NB00000285) володіє невеликими розмірами і вагою, що робить його відмінним рішенням, якщо ви хочете зберегти компактні розміри і невелику вагу свого ноутбука. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють цим АКБ стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4400mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Виробник аккумулятора | PowerPlant |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 10.8V |
| Розміри | 204.9 x 52.25 x 20.87 мм |
| Тип | Li-Ion |
- Ціна: 1 199 ₴


