Є сенс задуматися про те, щоб придбати новий акумулятор для ноутбука якщо ви помітили, що час між заряджаннями скоротився.
Аккумулятор для ноутбука HP 630 (HSTNN-Q62C) 5200 mAh EXTRADIGITAL (BNH3942) є важливою частиною портативного комп'ютера, яка і дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм. Завдяки сучасним технологіям, в літієво-іонному акумуляторі відсутній "ефект пам'яті" і він може підтримувати автономну роботу ноутбука більш тривалий час. Дана модель має ємність 5200 mAh. При виборі акумулятора, звертайте увагу на вольтаж – залежно від року випуску у однакових моделей ця цифра може відрізнятися. Різниця між вольтажем старого і нового акумулятора не повинна бути більше 0.5 V. Вся продукція сертифікована за міжнародними стандартами та відповідає характеристикам і специфікаціям оригінальних пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5200mAh |
| Вага | 0,32 кг |
| Тип | ліцензійний |
| Виробник аккумулятора | EXTRADIGITAL |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 11.1V |
| Потужність | 58 Wh |
| Розміри | 240 х 52 х 21 мм |
| Тип | Li-Ion |
- Ціна: 1 493 ₴




