
Акумулятор до ноутбука HP 240 G6, 250 G6 (HSTNN-LB7V) 14.8V 2600mAh PowerPlant (NB461318)
1 109 ₴
- В наявності
- Код: 00-00038986
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип - Li-Ion, вид - ліцензійний, виробник аккумулятора - PowerPlant, ємність - 2600mAh, кількість комірок - 4cells, напруга - 14.8V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 2600mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Виробник аккумулятора | PowerPlant |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 4cells |
| Напруга | 14.8V |
| Потужність | 38 Wh |
| Розміри | 275 x 35 x 20 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 109 ₴
