Тип - Li-Ion, вид - ліцензійний, виробник аккумулятора - EXTRADIGITAL, ємність - 5200mAh, кількість комірок - 6cells, напруга - 11.1V, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5200mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 11.1V |
| Потужність | 57.72 Wh |
| Розміри | 270 х 91 х 11.4 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830 ₴




