Акумулятор для ноутбука APPLE MacBook Pro 15 silver (A1321) 11.1V 5200mAh PowerPlant (NB00000029) - новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion та професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалому експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють нашим АКБ стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | A1321 |
| Місткість | 5200mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Виробник аккумулятора | PowerPlant |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 10.95V |
| Розміри | 249.2 x 78 x 11 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴

