Алюмінієвий корпус в індустріальному стилі високої щільності. Вентилятор, що охолоджує, з регульованим навантаженням інтелектуально економить електроенергію. Класичний інвертор з новою бічною панеллю, надійніший, безпечніший. Добре сконструйовані внутрішні деталі забезпечують якість друкованої плати. Передбачено дистанційне керування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TommaTech |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 58 мм |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 6 |
| Глибина | 220 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість розеток | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | звукова індикація, захист від перенапруги, захист від перегріву, захист від перевантажень, USB порт |
| Спосіб під'єднання | зажими |
| Тип охолодження | активне |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 747 ₴





