Тип: 915 МГц/868 МГц приймач справжнього рознесення
ESP32 PICO D4, подвійний
роз’єм антени SX1276: IPEX MHF 1/U.FL
РЧ-частота: 915 МГц або 868 МГц
Потужність телеметрії: 17 дБм
Протокол приймача: CRSF Вхідна напруга: +5 В постійного струму на друкованій платі
«5 В»
розмір: 21,5 мм x 16 мм
Вага: 1,5 грам без антени
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Happymodel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Приймачі та передавачі радіосигналу |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Вага | 1.5 г |
| Розмір | 16х21.5 мм |
| Напруга | 5В |
| Робоча частота | 750 MHz |
| Вхідна напруга | 5В |
| Частота | 750 MHz |
| Протокол | ELRS |
| Протокол зв'язку | ELRS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴




