Cooling Baby R90 — забезпечує ефективне охолодження процесорів з тепловим розсіюванням Intel Socket 95 Вт і AMD Socket 100 Вт. Алюмінієві ребра спроектовані для забезпечення максимального охолодження, водночас кулер швидко виводить гаряче повітря з корпусу.
У комплект входить: сам кулер, кріплення, термопаста, перехідник на сокети й упакування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooling Baby |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 286 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 2 випарні камери |
| Діаметр вентиляторів | 90 мм |
| Колір | Синій |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв ± 10% |
| Підсвітка | синя |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Розмір (загальний) | 133 х 130 х 93 мм |
| Рівень шуму | 24 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 рік |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382 ₴







