Cooling Baby R27 з двома тепловими трубками та RGB-підсвічуванням - забезпечує ефективне охолодження процесорів c тепловим розсіюванням до 100 Вт. Алюмінієві ребра спроектовані для забезпечення максимального охолодження.
У комплект входить: кулер, кріплення, термопаста, перехідник на сокети, екоупаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooling Baby |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 270 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 90 мм |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність (TDP) | 100 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Розміри вентиляторів | 90 x 90 x 25 мм |
| Рівень шуму | 26 dB |
| Система підшипників | підшипник кочення |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;AM2;AM2+;AM3;AM3+;AM4;FM1;FM2;775;1156;1366 |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴


