AeroCool Cylon 4 — кулер для процесора з підтримкою ШІМ та ARGB-підсвічуванням на верхній та бічній панелях корпусу. Підтримує технологію Heat Core Touch Technology (HCTT) із застосуванням 4 надефективних теплових трубок. Чорне забарвлення ребер радіатора допомагає краще поглинати тепло та підвищує загальну ефективність охолодження.
Верхня панель системи охолодження забезпечує односпрямований рух повітря, щоб прискорити розсіювання тепла від процесора та покращити ефективність охолодження.
- RGB-підсвічування на верхній та бічній панелях системи охолодження надає стильного та унікального вигляду всій системі;
- для керування підсвічуванням можна використовувати один із вбудованих режимів або підключити систему охолодження до сумісного з Addressable RGB хабу або материнської плати;
- технологія Heat Core Touch Technology (HCTT) із 4 надефективними тепловими трубками;
- верхня панель системи охолодження забезпечує односпрямований рух повітря, щоб прискорити розсіювання тепла від процесора;
- удосконалена конструкція ребер для оптимального охолодження;
- чорне покриття ребер покращує ефективність розсіювання тепла;
- величина відведення теплової потужності (TDP): до 145 Ватт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 160 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність (TDP) | 145 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 26 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 рік |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.21 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 1 499 ₴










