Сумка для ноутбука Grand-X SB-139G 15.6'' (SB-139G)
Сумка для ноутбука Grand-X SB-139 підходить для всіх ноутбуків з діагоналлю 15.6" і нижче.
Дана модель - модифікація популярної сумки SB-129 для тих, хто втомився від сумок чорного кольору і тактильних відчуттів сумок з нейлону і поліуретанів.
Сумка для ноутбука Grand-X SB-139 виготовлена з сучасного матеріалу, зовнішня сторона якого за кольором і структурою нагадує денимову тканину, а внутрішня - водовідштовхувальна.
Ударопоглинаюча вставки в стінках захищають ноутбук від ударів і тримають форму, а ручки з штучної шкіри додають комфорт в експлуатації.
Основне відділення застібається на блискавку.
Крім відділення для ноутбука, в сумці є зовнішня кишеня на блискавці для різних аксесуарів і документів.
Обидві блискавки не стандартні, а з більшими зубцями, що додає надійності і виглядає більш стильно.
Наплічний ремінь на металевих карабінах відстібається.
Сумка для ноутбука Grand-X SB-139 - зручна сучасна сумка на кожен день, яка поєднує в собі надійність, якість і свіжий, сучасний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 260 мм |
| Ширина основного відділення | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Додатковий боковий захист | потовщені стінки |
| Призначення | класичні |
- Ціна: 603 ₴









