Серія - XPG SX6000, 256 GB, 3D TLC NAND, M.2, PCI Express 3.0 x2, PCI Express 3.0 x4, Швидкість читання - 1800 Mb/s, Швидкість запису - 900 Mb/s, 80 x 22 x 3.5 мм, 8 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 1800 Мб/сек |
| Швидкість запису | 900 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Серія | XPG SX6000 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| TBW | 120 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Габарити | 80 x 22 x 3.5 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Швидкість записування | 900 Mb/s |
| Вага | 8 г |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 073 ₴

