Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", Матеріал - поліестер, об`єм - 19 л, Особливості - вентиляція спини, вентиляція плечових лямок, розміри загальні - 290 х 490 х 140 мм, вага - 1.3 кг, Колір - сірий, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота основного відділення | 381 мм |
| Гарантія | 0 |
| Об'єм | 19 л |
| Особливості | вентиляція плечових лямок;вентиляція спини |
| Розміри загальні | 290 х 490 х 140 мм |
| Спинка | ортопедична |
| Ширина основного відділення | 262 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 023 ₴










