ATX, 450 Вт, 24 pin, CPU - 4 pin, GPU - відсутнє, SATA - 2, Peripheral - 4, +12V1 - 18A, 1x120 мм, 140 x 150 x 87 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 24pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2 А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 87 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | відсутнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴

