Сумка для ноутбука RivaCase 16" (8290 (Charcoa Black)) призначена для акуратного транспортування і зберігання Вашого ноутбука з діагоналлю екрану до 16 дюймів. Ця стильна і функціональна сумка-трансформер має регульовані по довжині наплічні ремені з пом'якшувальними підкладками, зручні ручки і регульований по довжині плечовий ремінь, що дозволяють носити сумку в руках, на плечі або як рюкзак.
Сумка для ноутбука RivaCase 16" (8290 (Charcoa Black)) виконана з високоякісного зносостійкого матеріалу, який допоможе захистити Ваш ноутбук від вологи і перепадів температур, а стінки сумки виконані з спеціального амортизуючого матеріалу, який захищає ноутбук від можливих пошкоджень. Сумка має додаткове відділення для аксесуарів, документів, мобільного телефону. Купіть сумку для ноутбука RivaCase 16" (8290 (Charcoa Black)) за нашою доступною ціною і вона стане Вашим незамінним помічником під час поїздок на роботу, у відрядженні або на відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.223 кг |
| Висота основного відділення | 275 мм |
| Гарантія | 0 |
| Додатковий боковий захист | захищене відділення для ноутбука |
| Призначення | молодіжні |
| Ширина основного відділення | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 049 ₴







