:justify">Блок живлення серії GameMax VP Modular RGB це співвідношення «ціна / якість». 80 Plus ккд, тому користується великим попитом для геймерських збірок.
GameMax VP Range володіє відмінним набором функцій, які роблять його гарним вибором для тих, хто шукають ефективний, надійний і недорогий джерело живлення.
- Красива підсвічування системи і самого бп.
- Розумна система контролю температури.
- Неймовірно тихе охолодження.
- Комбінована вентиляція, для кращого відведення тепла.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Потужність блоку живлення | 800 Вт |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 60A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Інше | підсвічування RGB |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | Semi |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V V2.31 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 611 ₴










