Підніміть свою обчислювальну продуктивність на новий рівень з Transcend PCIe SSD 115S! Завдяки зручному інтерфейсу PCIe Gen 3x4 та тонкому розміру M.2 2280 твердотільний накопичувач PCIe SSD 115S стане ідеальним, швидким та найкращим другом для ваших настільних комп'ютерів, ноутбуків та ультрабуків!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 3200 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2000 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для комп'ютера;SSD для ноутбука;дешеві;швидкі |
| Серія | 115S |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| TBW | 200 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Габарити | 80 x 22 x 2.23 мм |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 60 |
| Швидкість записування | 2000 Mb/s |
| Вага | 8 г |
| Товщина | 2.23 мм |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴

