Серія - BarraCuda Q5, 500 GB, 3D QLC, M.2, PCI Express 3.0 x4, Швидкість читання - 2300 Mb/s, Швидкість запису - 900 Mb/s, 80 х 22 мм, 9 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x4 (0) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 2300 Мб/сек |
| Швидкість запису | 900 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для комп'ютера;SSD для ноутбука;дешеві |
| Серія | BarraCuda Q5 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D QLC |
| Габарити | 80 х 22 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Швидкість записування | 900 Mb/s |
| Вага | 9 г |
| Енергоспоживання | робоче: 3.3 Вт |
| Наработка на отказ | 1.8 млн. годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 556 ₴






