Серія - FX700, 2 TB, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 7200 Mb/s, Швидкість запису - 6200 Mb/s, 80 x 22 x 2.4 мм, 10 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 г |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 800 |
| Габарити | 80 x 22 x 2.4 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 2 TB |
| Швидкість записування | 6200 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 7200 Mb/s |
| Також шукають | SSD для комп'ютера;SSD для ноутбука;ігрові;великого обсягу;найкращі;швидкі |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.4 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 388 ₴


