Природні кольори та широкий кут огляду
IPS-матриця підкреслює високу продуктивність рідкокристалічних дисплеїв. Час відгуку скорочується, покращується передача кольорів, а користувачі можуть переглядати ідеальні зображення на екрані під будь-яким кутом огляду.
Нові враження від перегляду контенту
Сучасний дисплей має витончені тонкі рамки з трьох сторін, що не відволікають від точного та реалістичного зображення на екрані, а можливість регулювати кут нахилу монітора дозволяє створити оптимізований робочий простір.
Режим Читач
Щоб зменшити втому та забезпечити комфорт очей під час читання документів на моніторі, режим читання регулює кольорову температуру та яскравість, подібно до читання паперової книги.
Захист від мерехтіння з LG Flicker Safe
Flicker Safe зменшує невидиме мерехтіння на екрані та забезпечує комфортне робоче середовище для ваших очей.
Неймовірна швидкість для перемоги
Технологія 1 мс MBR (Motion Blur Reduction) усуває розмитість динамічного об'єкта, що особливо важливо під час екшн-епізодів. Задля досягнення максимальної чіткості зображення застосовуються чорний кадр і короткочасне вимкнення підсвічування.
Чітке та плавне зображення
Завдяки технології AMD FreeSync користувачі можуть насолоджуватися плавними рухами і якісними зображеннями при динамічній грі. Режим усуває розриви зображення та підвисання на екрані.
Динамічна синхронізація дій
Режим динамічна синхронізація дій (DAS) дозволяє швидко реагувати на дії ворога і атакувати без зволікань. Режим мінімізує затримки відтворення зображення на екрані монітора.
Стабілізація чорного
Режим Стабілізація чорного (Black Stabilizer) підвищує яскравість затемнених ділянок на екрані вашого монітора, що дає змогу легко знайти противника та нанести удар першим.
Оптичний приціл
Функція "Оптичний приціл" (Crosshair) — це точне фокусування в центрі для влучних пострілів в іграх з режимом шутера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75х75 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х DisplayPort;1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2021;LCD;TFT;великі;для фільмів |
| Технології поліпшення зображення | Black Stabilizer;CrossHair;Dynamic Action Sync;Flicker Safe;Reader Mode;Super Resolution + |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Шаг між пікселами, мм | 0.3114 |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 5 489 ₴








