Елегантний, стильний і міцний. Пристебніть цей рюкзак до ручки валізи на колесах і далі рухайтеся з легкістю. Водостійка тканина та м'яка конструкція надійно захистять ваш ноутбук із діагоналлю екрана 15,6" та інші цінні речі.
Легкий і міцний рюкзак із м'якими ременями та кишенею на змійці з кольоровим оздобленням. Утілення елегантності та стилю.
Швидко закріпіть цей компактний рюкзак на великій сумці, захистивши їх від вологи завдяки водостійкій тканині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рюкзак |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 430 мм |
| Ширина основного відділення | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Матеріал | Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴



