SanDisk Extreme V2 E61 - зовнішній SSD накопичувач із великою ємністю та комплексом захисних технологій. Корпус міцний, водозахищений та стійкий до пошкоджень, що запобігає втраті та пошкодженню інформації. Навіть в найбільш екстремальних умовах, накопичувач буде захищати записані на нього дані, дозволяючи завжди тримати їх під рукою.
Габарити пристрою достатньо компактні, для зручного переносу та зчіплення передбачений отвір на корпусі. Підтримка швидкісного інтерфейсу дозволить витрачати на обмін даними мінімальну кількість часу та зусиль, тому SanDisk Extreme V2 вибір активних людей, яким важлива власна мобільність.
Допоможе заощадити час на роботу з інформацією, адже підключається через швидкісний інтерфейс USB Type-C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Вид | Зовнішній |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100.5 х 52.4 х 8.95 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | USB 3.2 Type-C |
| Об'єм накопичувача | 4 TB |
| Серія | Extreme V2 |
| Швидкість записування | 1000 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 1050 Mb/s |
| Також шукають | великого обсягу |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Товщина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 873 ₴




