12 В, 4.5 А·год, Клеми — F2, 100 х 70 х 90 мм, 1.3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4.5 А·год |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | універсальні |
| Розмір | 100 х 70 х 90 мм |
| Тип клем | F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴



