
Смарт-годинник Amigo GO005 4G WIFI Kids waterproof Thermometer Blue (747017)
4 422 ₴
- В наявності
- Код: 00-00003386
AmiGo GO005 4G WIFI Thermometer дають можливість батькам завжди знати, де перебуває їхня дитина та що відбувається поруч. Завжди можна зателефонувати або приховано прослухати ситуацію. Дитина в будь-який потрібний момент має можливість зателефонувати прямо з годинника батькам, а в екстреній ситуації надіслати сигнал тривоги SOS рідним прямо на мобільний одним натисненням кнопки на корпусі!
В AmiGo GO005 4G WIFI Thermometer багато переваг. Це простота у користуванні та безплатний застосунок для смартфонів iPhone та Android, вхідні та вихідні дзвінки, прослуховування, відстеження батьками перебування дитини в реальному часі, можливість встановлення батьками географічних зон, можливість мікрочату, сенсорний екран, вбудована камера, вбудований яскравий LED-ліхтарик, навчальні логічні ігри й багато іншого.
Вибираючи годинник AmiGo, батьки отримують якісний та надійний захист дитини!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amigo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 720 мАг |
| Вбудована пам'ять | 512 МБ |
| Вага | 45 г |
| Висота корпусу | 47 мм |
| Гарантійний термін | 6 |
| Датчики | альтиметр;крокомір;термометр;тонометр |
| Діагональ екрана | 1.44" |
| Додаткові функції | SOS;будильник;вбудований динамік;вбудований мікрофон;вимірювання артеріального тиску;календар;органа |
| Змінний ремінець | Да |
| Інтерфейси | 4G;Bluetooth;Wi-Fi |
| Камера | 2 Мп |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Колір ремінця | блакитний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель процесора | SP9820E |
| Моніторинг | контроль місця розташування;пройденої відстані;фізичної активності;швидкість руху |
| Навігація | GPS;LBS |
| Оперативна пам'ять | 32 МБ |
| Операційна система | пропріетарна |
| Прийом дзвінків (hands free) | є |
| Пульсометр | є |
| Підтримка SIM карт | nano SIM |
| Роздільна здатність | 240x240 |
| Розмір корпусу | 47 мм |
| Рівень захисту | IP67 |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | Дитячі |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина корпусу | 15 мм |
| Рівень водостійкості | від вологи і пилу |
| Форма годинника | квадратні |
| Ширина корпусу | 40 мм |
- Ціна: 4 422 ₴






