Ця елегантна сумка для ноутбука за ціною початкового рівня втілює в собі фірмову ДНК Rivacase - вміння створювати універсальні і стильні продукти. Її витончена і строга колірна гамма підійде як для використання в повсякденному житті, так і формальних подій. Вона ідеальна для всіх людей, професіоналів і студентів, завдяки мобільності, довговічності і комфорту, який вона забезпечує.
Особливості- Ультра тонка, бюджетна сумка для ноутбуків до 15.6 "
- Сумка виконана з щільного синтетичного матеріалу і має потовщені стінки для кращого захисту ноутбука від випадкових ударів і подряпин, а також від пилу і вологи
- Переднє відділення на блискавці для смартфона і аксесуарів
- Подвійна застібка блискавка для зручного доступу до пристрою
- Ручки для транспортування сумки в руках
- Регульований, знімний плечовий ремінь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 285 мм |
| Ширина основного відділення | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47 кг |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні розміри | 420x290x55 мм |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 ₴








