Intel Celeron G5925 - сучасний енергоефективний процесор, який виготовлений за 14-нм тех. процесом. Мікроархітектура називається Comet Lake, частота роботи дорівнює 3.6 ГГц.
Має 2 ядра, здатен працювати у 2 потоки.
Інтегроване ядро Intel UHD 610 з підтримкою 4К (60 Гц) і DirectX 12 є потужним графічним центром, що забезпечить хороший рівень якості графіки.
Підтримує DDR4-2666 тип пам'яті, максимальний об'єм якої може становити 128 ГБ. Процесор впорається із повсякденною роботою, його буде достатньо для офісних задач. Являє собою хороший баланс вартості та продуктивності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | є |
| (Збірка) Покоління процессора | Comet Lake |
| Базова частота графічного процесора | 350 MHz |
| Версія PCI express | 3.0 x16 |
| Внутрішня тактова частота | 3.6 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 3 квартал 2020 |
| Інтегрована графіка | Intel UHD Graphics 610 |
| Кеш-пам'ять | 4 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 2 потоки |
| Кількість ядер процесора | 2 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 41.6 GB/s |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.05 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2666 MHz |
| Максимальний TDP | 58 Вт |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Обсяг відеопам'яті графічної системи | 64 GB |
| Покоління процесорів Intel | Comet Lake |
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Також шукають | бюджетні;з вбудованою графікою |
| Техпроцес | 14nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | BOX |
| Тип сокету | s1200 |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 311 ₴

