14.2", 3024x1964 (Liquid Retina XDR), Liquid Retina XDR, Apple M3, 8 ГБ, SSD - 512 ГБ, Apple M3 Graphics (10-core GPU), macOS Sonoma, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, 1.55 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 312.6 мм |
| Вага | 1.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 70 Втг |
| Ємність батареї | 70 Втг |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 15.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 221.2 мм |
| Діагональ екрана | 14.2" |
| Додатково | Force Touch;Touch ID;датчик освітлення |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | немає |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Роздільна здатність екрана | 3024x1964 (Liquid Retina XDR) |
| Серія (модельний ряд) | Apple MacBook Pro |
| Також шукають | 2023 року;для програміста;з SSD-диском;новинки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | Liquid Retina XDR |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 470 ₴






