- Підтримує процесори Intel Core 12-го/13-го/14-го поколінь, Pentium Gold і Celeron для сокету LGA 1700.
- Підтримка пам'яті DDR5, у двоканальному режимі, 7800+ МГц (OC).
- Система живлення: 16+1+1 ліній Duet Rail, да 8-pin коннектори живлення, Core Boost, Memory Boost.
- Система охолодження: Збільшений радіатор, термопрокладки на 7 Вт/м*К для MOSFET і дроселів, M.2 Shield Frozr.
- Якісна друкована плата: 6 шарів, товщина шарів міді в 2 унції.
- Блискавична швидкість: слот PCIe 5.0, Lightning Gen 5 x4 M.2, USB 3.2 Gen 2x2.
- Intel Turbo USB 3.2 Gen 2: Завдяки контролеру Intel USB 3.2 Gen2, порт Turbo USB забезпечує безперебійне з'єднання, підвищену стабільність і найшвидшу швидкість передачі даних через USB.
- Найновіші мережеві стандарти: вбудовані контролери 2.5G Ethernet та Wi-Fi 7.
- AUDIO BOOST 5: якість звуку студійного класу для максимально захоплюючого ігрового досвіду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | LGA1700 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 6 шт. |
| M.2 | 4 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II;3 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять;2 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC4080 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.4;Intel Wi-Fi 7 2x2 Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 304.8 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 22110;3 x M.2 2280;6 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C;2 x USB 3.2 Gen1;4 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;2 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 6 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7800 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Модель чіпсета | Intel Z790 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | Intel Core 14-го, 13-го та 12-го поколінь (LGA1700) |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1;1 x PCI-E 5.0 x16;2 x PCI-E 4.0 x16 |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 243.84 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 972 ₴





