Термопрокладка Gelid Solutions GP-Extreme 120x20x1.5 mm (TP-GP05-C)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gelid |
| Тип | Термопрокладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 1 шт |
| Призначення | Універсальна |
| Розміри | 120 х 20 мм |
| Теплопровідність | 1.2 W/m.k |
| Товщина | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴




