Система охолодження WINDFORCE
Система охолодження WINDFORCE містить два 90-міліметрові вентилятори з унікальними лопатями, почергове обертання, 3 композитні мідні теплові трубки, що безпосередньо стикаються з графічним процесором, активні 3D-вентилятори та систему охолодження екрана, які разом забезпечують високоефективне відведення тепла.
Альтернативне обертання
Знижується турбулентність у відповідній зоні для ввімкнення вентиляторів і створення тиску повітряного потоку, що нагнітається.
3D Active Fan
Засобами функції 3D Active Fan реалізовано напівпасивну схему охолодження. Вентилятори простоюють, коли навантаження на графічний процесор незначне або виконання програми характеризується низьким енергоспоживанням.
Унікальний вентилятор із лопатями
Повітряний потік розсікається лопатями крильчатки певного профілю з ребрами і нагнітається в потрібну зону.
Графен наномастило
Наномастило на основі графену здатне подовжити термін служби вентилятора з підшипником ковзання у 2.1 раза, що відповідає терміну служби дворядного підшипника кочення, водночас рівень шумового навантаження значно нижчий.
Охолодження екрана
Подовжений радіатор пропускає повітря, забезпечуючи краще розсіювання тепла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 4060 TI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.3 Slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина: | 201 |
| Інтерфейси | 2 x DisplayPort 1.4a;2 x HDMI 2.1а |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 201 х 120 х 41 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 18000 MHz |
| Частота ядра (Base) | 2565 MHz |
- Ціна: 24 637 ₴







