Стабільність кольору під будь-яким кутом
Виняткова чистота кольору під будь-яким кутом до екрана. IPS панель зберігає чистоту кольору і детальність по всій площі екрана. Широке поле зору в 178˚ дає змогу підвищити продуктивність роботи. Водночас слід зазначити, що точність передавання колірних тонів залишається незмінною навіть якщо ви дивитеся на екран під великим кутом.
Більший екран - більше інформації
Безмежний дизайн підвищує концентрацію уваги користувача. Весь контент на екрані легко сприймається з одного погляду, коли два безрамкові монітори знаходяться поруч один з одним. У цьому випадку ви не помічаєте вертикальну межу між екранами і зображення сприймається як одне ціле.
Широкі можливості підключення
Наявність вхідних роз'ємів забезпечує зручність під час роботи на комп'ютері. Використовуйте порт HDMI і display порт і оцініть універсальність, за якої до одного монітора можна підключити кілька пристроїв.
Ергономічний дизайн
Ергономічний дизайн для комфортної роботи. Монітор обладнаний можливістю регулювання екрана за висотою, поворотом навколо вертикальної та горизонтальної осі. Тонкий і яскравий дизайн перетворює цей монітор на предмет декору інтер'єру вашого офісу, а сумісність із настінним кронштейном VESA дає змогу легко зафіксувати цей монітор на стіні.
Безпека для зору
Монітор оснащений технологією захисту вашого зору. Покращена технологія знижує навантаження на зір, що сприяє кращій концентрації уваги та підвищенню продуктивності вашої роботи. Технологія Flicker Free усуває ефект мерехтіння екрана, а режим захисту очей (Eye Saver Mode) зводить до мінімуму інтенсивність синьої компоненти світіння екрана.
Енергозберігаючий дисплей
Технологія енергозбереження Eco Saving дає змогу до 10% знизити енергоспоживання без погіршення якості зображення. Ця технологія автоматично оптимізує яскравість у темних фрагментах екрана і одночасно з цим налаштовує яскравість RGB компонент, завдяки чому підтримується звична для вас яскравість екрана.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;1 х HDMI;2 x USB 2.0 |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 24" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB-концентратор;гніздо для замка Kensington |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 130 |
| регулювання нахилу | -3° ~ +25° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;вертикальні |
| Технології поліпшення зображення | Eye Saver Mode;Flicker-Free |
| Час реакції матриці | 4мс |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 6 019 ₴










