NH-D12L - це процесорний кулер класу 120 мм низької висоти, який поєднує в собі видатну безшумну ефективність охолодження з чудовою сумісністю з корпусом. При висоті всього 145 мм (на 13 мм нижче, ніж у звичайних 120-мм моделей Noctua) він підходить для багатьох корпусів 4U, а також більш вузьких корпусів Tower, які раніше були обмежені рішеннями з 92-мм вентиляторами.
У той же час його двобаштова конструкція з п'ятьма тепловими трубками і сучасний 120-мм вентилятор NF-A12x25r дозволяють досягти рівня ефективності, що перевершує багато повнорозмірних 120-мм моделей.
Завдяки конфігурації з одним вентилятором та асиметричним стекам ребер NH-D12L забезпечує 100-відсоткову сумісність оперативної пам'яті з процесорами AMD AM4/AM5 та LGA1700/1200, не використовуючи слоти пам’яті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 72 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 22.6 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 рік |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 4 202 ₴







