Панель IPS
Насолоджуйтеся чудовими кольорами по всьому екрану завдяки IPS-панелі. Кольори залишаються яскравими та чіткими по всьому екрану, навіть коли ви змінюєте кут нахилу. Тони і відтінки представлені послідовно і красиво з меншим змиванням кольорів.
Частота оновлення 100 Гц
Залишайтеся в епіцентрі подій, граючи в ігри, переглядаючи відео або працюючи над творчими проєктами. Частота оновлення 100 Гц зменшує затримку та розмиття зображення, щоб ви нічого не пропустили у швидкоплинних моментах.
AMD FreeSync
Надзвичайно плавний розважальний досвід. AMD FreeSync синхронізує частоту оновлення монітора та відеокарти, щоб зменшити розмиття зображення. Дивіться фільми та грайте в ігри без перебоїв. Навіть швидкі сцени виглядають цілісними та плавними.
Ігровий режим
Отримайте перевагу завдяки оптимізованим налаштуванням гри. Колір і контрастність зображення можна миттєво відрегулювати, завдяки чому ви зможете бачити сцени яскравіше і помічати ворогів, що ховаються в темряві, а ігровий режим налаштує ігри так, щоб заповнити екран більш деталізованим зображенням.
Режим захисту очей і зниження мерехтіння екрана
Подбайте про свої очі та залишайтеся в комфорті навіть під час тривалих сеансів роботи. Удосконалена технологія комфорту для очей, сертифікована TÜV, зменшує навантаження на очі, мінімізуючи синє світло та зменшуючи дратівливе мерехтіння екрана.
Безліч входів
Різноманітність входів забезпечує зручну роботу з комп'ютером. Підключайте кілька пристроїв безпосередньо до монітора за допомогою USB-концентратора, порту HDMI, роз'єму D-sub і входу DisplayPort. Універсальність поєднується з можливістю підключення всіх ваших пристроїв.
Ергономічний дизайн
Чудовий дизайн для повсякденної універсальності. Монітор, що регулюється за висотою, повертається, нахиляється та обертається, щоб ви могли легко та комфортно виконувати свою роботу. Витончений і лаконічний дизайн додасть інтер'єру вашого офісу нотку стилю, а кріплення, сумісне з VESA, забезпечить надійну фіксацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага з упаковкою | 7.8 кг |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB-концентратор |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | -2° ~ +92° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 130 |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розміри без підставки | 611.6 x 361.9 x 57.2 мм |
| Розміри з підставкою | 611.6 x 539.2 x 219.7 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 55 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів |
| Технології поліпшення зображення | Eye Saver Mode;Flicker-Free;Game Mode;Image Size |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Для програміста;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 597.888 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 7 216 ₴








