GameMax із гордістю представляє ігровий корпус Diamond COC Mid-Tower для ПК. Цей корпус, розроблений з урахуванням простоти складання і преміальної естетики, призначений для тих, хто хоче перейти на наступний рівень. Дизайн розсувних дверцят, легко відкривати та закривати, передня панель оснащена вбудованим контролером смуги ARGB.
Запатентоване шасі COC Cooling & Overclocking, технологія прямого охолодження материнської плати допомагає додатково відводити тепло від материнської плати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 4.4 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 340 мм |
| Гарантія | 24 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм;1 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см;Front 3x12 or 2х14 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;світлодіодним системи освітлення |
| Особливості | з підсвічуванням;з пиловим фільтром;контролер вбудованого підсвічування |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Extended-ATX;Micro - ATX |
| Розмір, мм | 210 х 460 х 421 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 211 ₴










