Неперевершена продуктивність
З огляду на стрімкі технологічні зміни, GIGABYTE завжди слідує останнім тенденціям і надає клієнтам передові функції та новітні технології. Материнські плати GIGABYTE оснащені модернізованим рішенням щодо живлення, новітніми стандартами зберігання даних та відмінними можливостями підключення, що забезпечує оптимальну продуктивність для ігор.
Видатний тепловий дизайн
Неперевершена продуктивність материнських плат GIGABYTE гарантується інноваційним та оптимізованим тепловим дизайном, що забезпечує найкращу стабільність процесора, набору мікросхем, твердотільних накопичувачів та низькі температури при повному завантаженні додатків та продуктивності в іграх.
Підключення
Материнські плати GIGABYTE забезпечують неперевершені можливості підключення завдяки блискавичній швидкості передачі даних через мережу нового покоління, сховище та підключення Wi-Fi.
Персоналізація
Материнські плати GIGABYTE поставляються в комплекті з декількома корисними та інтуїтивно зрозумілими програмами, що допомагають користувачам контролювати кожен аспект материнської плати та забезпечують світловий ефект, що налаштовується, з видатною естетикою, щоб відповідати вашій унікальній індивідуальності.
Ультра міцний
Конструкція GIGABYTE Ultra Durable забезпечує довговічність продукту та високу якість виробничого процесу. Материнські плати GIGABYTE використовують найкращі компоненти та підсилюють кожен слот, щоб зробити кожен з них міцним та довговічним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 230 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 2580;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA);DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;2 x USB 2.0 |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 6400 MHz |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5, support for : AMD Ryzen 7000 Series Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1;1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Сокет | AM5 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 225 |
- Ціна: 5 077 ₴





