Jonsbo CR-1400 Evo ARGB — процесорний кулер для стабільної підтримки температури компонента та запобігання перегріву. Виріб має вентилятор із широкими лопатями, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 800-2200 обертів. Має яскраву підсвітку ARGB для гарного вигляду вашого ПК.
Підключається пристрій за допомогою конекторів 4 Pin та 3 Pin. Виріб підійде для LGA 115X/1200/1700/AM4/AM5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 126 |
| Вага | 450 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2300 об/хв |
| Максимальний TDP | 180 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 33.8 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 4000 рік |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;AM4;AM5;1156 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.0 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 116 ₴










