Блок живлення 500W ThermalTake (PS-TRS-0500NPCWEU-2) ідеально підійде для комп'ютерів класу мейнстрім для виконання щоденних завдань. TR2 S має єдину +12В лінією з функцією стабілізації. Вбудований вентилятор ефективно охолоджує всі компоненти працюючи при цьому виключно тихо.
Ультра тихий 120мм вентилятор
Блоки живлення серії TR2 S комплектується вбудованим 120мм вентилятором, який ефективно охолоджує всі гарячі компоненти працюючи при цьому виключно тихо.
Конектори
Всі кабелі на блоках живлення серії TR2 S прибрані в спеціальний рукав. Це позитивно позначається на якості продувності всередині корпусу.
Найвища ефективність. Haswell Ready
Серія TR2 S має відповідає стандарту 80 PLUS® і має ефективність до 86% при напрузі живлення 230В. Повністю сумісний з новітніми процесорами на ядрі Intel Haswell і новіше.
Якісні компоненти
Наявність високоякісних конденсаторів гарантує захист від витікання електроліту і вибуху, що забезпечує надійну і безперебійну роботу протягом довгого часу.
Потужна +12В лінія
Для максимальної стабільності роботи у всьому діапазоні навантажень, серія TR2 S оснащена єдиної потужної +12В лінією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 35A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 500 Вт |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 083 ₴





