2, 10.1", 1920 x 1200, MediaTek MT8788, вбудована пам'ять - 256 ГБ, RAM - 8 ГБ, Основна - 16 Мп, Фронтальна - 16 Мп, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 10000 mAh, Колір - помаранчевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 10000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Wi-Fi;4G;Bluetooth |
| Вага (г) | 930 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Висота (мм) | 167.8 |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | IP69K |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Камера | 16 Мп |
| Колір задньої панелі | помаранчевий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Навігація система | BDS;Galileo;ГЛОНАСС;GPS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Процесор | MediaTek MT8788 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Також шукають | 2023 року;великі;для роботи;для фільмів;для читання;новинки |
| Тип | Продуктивні |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 17.3 |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Ширина (мм) | 249.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 358 ₴










