Для процесорів - INTEL, AMD, під сокет - 2011-3, 1151, AM4, 2066, 1200, 1700, AM5, 1150, 1155, 2011, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, максимальна швидкість обертання вентиляторів - 1850 об/хв, система підшипників - FDB Bearing (гідродинамічний), рівень шуму - 29.4 дБ, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, Подсветка - RGB, 6 теплових труб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 1300 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.68 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1850 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 67.88 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Під сокет | 1151;1200;1700;2011-3;2066;AM4;AM5;1150;1155;2011 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 29.4 дБ |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.14 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.04 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 456 ₴









