Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення Vinga призначені для захисту персональних комп'ютерів, робочих станцій, а також серверів, оснащених імпульсними блоками живлення. Завдяки вбудованій батареї вони здатні працювати навіть при повному вимкненні електропостачання, що дозволяє користувачеві зберегти дані і коректно завершити роботу операційної системи. Вбудований стабілізатор напруги дозволяє автоматично регулювати напругу в діапазоні 165 – 275 В і забезпечувати можливість тривалої безперервної роботи. Ця особливість важлива для мереж з нестабільною напругою.
Джерело безперебійного живлення Vinga забезпечений функцією «холодний старт», що дозволяє примусово включити ДБЖ за відсутності мережевої напруги.
Особливості:
Цифровий мікропроцесорний контроль;
Стабілізатор напруги;
Автоматичне визначення частоти;
Система звукового оповіщення;
Система самоперевірки при включенні;
Холодний старт;
Автоматичний перезапуск після відновлення електроживлення;
Апроксимована вихідна синусоїда;
Інтелектуальне управління батареями;
Захист від перенапруги, короткого замикання, перевантаження, перезаряд/розряд;
Автоматична зарядка в режимі OFF.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.3 кг |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Вихідна потужність | 480 Вт |
| Вихідна напруга | 800 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 8 AH x 1 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 2 Schuko |
| Кількість АКБ | 1 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 100×280×140 |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-7 мс |
- Ціна: 2 399 ₴










