Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення Vinga призначені для захисту персональних комп'ютерів, робочих станцій, а також серверів, оснащених імпульсними блоками живлення. Завдяки вбудованій батареї вони здатні працювати навіть при повному вимкненні електропостачання, що дозволяє користувачеві зберегти дані і коректно завершити роботу операційної системи. Вбудований стабілізатор напруги дозволяє автоматично регулювати напругу в діапазоні 165 – 275 В і забезпечувати можливість тривалої безперервної роботи. Ця особливість важлива для мереж з нестабільною напругою.
Джерело безперебійного живлення Vinga забезпечений функцією «холодний старт», що дозволяє примусово включити ДБЖ за відсутності мережевої напруги.
Особливості:
Цифровий мікропроцесорний контроль;
Стабілізатор напруги;
Автоматичне визначення частоти;
Система звукового оповіщення;
Система самоперевірки при включенні;
Холодний старт;
Автоматичний перезапуск після відновлення електроживлення;
Апроксимована вихідна синусоїда;
Інтелектуальне управління батареями;
Захист від перенапруги, короткого замикання, перевантаження, перезаряд/розряд;
Автоматична зарядка в режимі OFF.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.7 кг |
| Вхідна напруга | 165 до 275 В |
| Вихідна потужність | 720 Вт |
| Вихідна напруга | 1200 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 2 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Кількість АКБ | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 140 x 345 x 170 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-7 мс |
- Ціна: 4 999 ₴







