Джерело безперебійного живлення Ritar RTP850 (510W) Proxima-L (RTP850L) забезпечує високопродуктивний захист комп'ютерних систем для бізнесу та офісу. Він забезпечує батарейну підтримку, що дозволяє продовжити роботу при відключеннях енергопостачання середньої і великої тривалості. Завдяки таким конструктивним рішенням, як звукові сигнали, індикатори стану, перевстановлювати кнопкові запобіжники і численні розетки (в тому числі зі збільшеним інтервалом для трансформаторних блоків), Proxima-L стане відмінним вибором для захисту результатів вашого бізнесу від постійної загрози відключень енергопостачання і втрати даних.
Основними особливостями Ritar RTP850 (510W) Proxima-L (RTP850L) є високий рівень якості та надійності, що ідеально відповідає прямим призначенням пристрою, а також герметичність конструкції, клапанна система низького тиску, решітки посиленого типу, низький саморозряд, тривалий термін експлуатації і відсутність необхідності в будь-якому додатковому обслуговуванні. Їх надійність підтверджує ще той факт, що акумулятори цієї серії широко використовуються на елекстростанціях, сонячних, вітрових, атомних, забезпечуючи резерв електропостачання. Також вони застосовуються на різних промислових підприємствах, в системах телекомунікацій, на аварійних освітлювальних системах, в системах забезпечення пожежної безпеки та охорони, для підтримки безперебійності роботи медичних установ, функціонування комп'ютерних систем.
Компанія Ritar Power спеціалізується на виробництві ISA професійний ОАС батареї, має два виробництва бази Шеньчжень і Хенян. Ritar обладнана останніми оборудованіямі виробництва і випробувальними оборудованіямі (23 лінія виробництва), обсяг експорту компанії в Китаї займав перші три. Ritar Power розробляє і виробляє повний спектр AGM, GEL, OPzV і OPzS батареї, співпрацює з всесвітніми відомими компаніями в розділу сонячної енергії. Батареї використовує унікальне поєднання (Nano GEL), спеціальні сепаратори (PE) і ефективна GEL розливна машина (розроблена і запатентована в Ritar). Акумулятори Ritar Power продаються і користуються доброю репутацією в більш ніж 150 країнах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.6 кг |
| Вхідна напруга | 145 до 290 В |
| Вихідна потужність | 510 Вт |
| Вихідна напруга | 850 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас товару | для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип виконання | класичний |
- Ціна: 3 024 ₴


