Компанія Ritar є одним з провідних виробників акумуляторних батарей і блоків живлення в Китаї. Якість продукції підтверджується наявністю понад 800 стабільних клієнтів по всьому світу. Акумуляторні батареї Ritar застосовуються на ринках телекомунікацій, джерел безперебійного живлення, зберігання енергії в сонячних і вітрових електростанціях, а також на ринку легких електричних транспортних засобів.
Джерело безперебійного живлення Ritar RTM3000 (1800W) Proxima-D Q1 (RTM3000D) використовується для живлення устаткування, яке має трансформаторні блоки живлення, для компресорів, систем освітлення і т. п. Як джерело резервного живлення, даний агрегат підходить для техніки, яка цього потребує, наприклад: котли, холодильники, комп'ютери та інше. ДБЖ оснащений вбудованим модулем захисту від стрибків і перепадів напруги.
Джерело безперебійного живлення Ritar RTM3000 (1800W) Proxima-D Q1 під'єднується до мережі з напругою 145-290 вольт змінного струму частотою 50 ГЦ. На виході ми маємо 190-255 вольт стабілізованого струму, який використовується для живлення підключених до нього пристроїв. Виконаний він в корпусі чорного кольору з вбудованим LCD-дисплеєм, на якому видно необхідну інформацію для користувача. Якщо Ви потребуєте потужне і надійне джерело безперебійного живлення, то дана модель відмінно підійде Вам!
Функції:
- Функція "Offline зарядка": якщо ДБЖ підключений до мережі і не включений, батарея заряджається.
- Функція "GreenMode": функція не передбачена, ДБЖ без навантаження не відключається.
- Функція "Холодний старт": запуск ДБЖ без живлення від мережі
- Функція "АВТОСТАРТ": при появі мережі ДБЖ автоматично запускається
- Функція Стабілізації напруги"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 145 до 290 В |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Вихідна напруга | 3000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 4 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Кількість АКБ | 4 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 8 |
- Ціна: 11 281 ₴

