Ідеальні параметри, чудова потужність.
Процесор Helio G99 — основна відмінність цієї моделі від попередньої. Завдяки цьому процесору продуктивність сильно не зменшулася, а ось ціна удвічі — легко. Процесор у зв'язці з 12 Гб оперативної пам'яті видає серйозний результат: Ви можете запускати все що завгодно на максимальних параметрах графіки! Вбудованої пам'яті 256 Гб — чудовий параметр, якого вистачить надовго і для великої кількості файлів.
Камера — як у флагманів.
108-Мп модуль камери в Ulefone Power Armor 19 (12+256 Гб) Black дає змогу знімати так добре, як ніхто інший серед конкурентів. Ulefone завжди чудово оптимізували свої камери, і в цьому смартфоні зробили ще більше. Тут чудова електронна стабілізація під час знімання відео, чудова чіткість картинки в режимі фото, багато режимів знімання! Також є шикарна 32-Мп фронтальна камера.
Дисплей 120 Гц для мультимедіа.
Що таке частота оновлення знають багато хто, але як на практиці це реалізовано? Дисплей цієї моделі має частоту оновлення 120 Гц, діагональ його 6.58", а роздільна здатність — природно, FullHD+. Плавність під час роботи в іграх, під час перелискування соціальних мереж це те, що потрібно для повноціннішого сприйняття картинки. Це важливо, і це з'явилося в цій моделі серед перших у світі захищених смартфонів.
Фішки та технології.
Смартфон Ulefone Power Armor 19 отримав інфрачервоний термометр, його допомогою ви зможете вимірювати температуру тіла або чогось іншого, за чим відбувається все за лічені частки секунди! Також є можливість прослуховувати FM радіо без під'єднання навушників. Про наявність NFC навіть не варто сумніватися, а ще тут є бездротова зарядка. 66W блок для заряджання смартфона буде як ніколи до речі, адже акумулятор ємністю 9600 мА·год заряджається лише за 1 годину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 409 г |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.58" |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал корпусу | гума; пластик;кло |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;A-GPS;ГЛОНАС |
| ОС | Android 12 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 12 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | FM-радіо;ліхтарик;пило/вологозахист |
| Особливості | IP69K |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 3G;4G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2408 pixels |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 2 Тb |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
- Ціна: 14 333 ₴





