Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, 1200, 1700, 1156, 2011, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - RGB, 350 Вт, 1500 об/хв, матеріал радіатора - никельована мідь, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 30.5 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 4-pin, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 465 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 68.2 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розмір водоблоку | 72 x 72 x 58 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 397 х 120 х 27 мм |
| Рівень шуму | 30.5 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;2066;AM4;1156;2011 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тиск | 1.87 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴






