Джерело безперебійного живлення LP-U800VA-3PS (480Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показник потужності - 800/480 VA/W і вхідну напругу - 145-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення LP-U800VA-3PS (480Вт) має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автопідзарядка пристрою виконується у вимкненому стані. Має 3 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги в мережі.
Захист від:
- захист від короткого замикання,
- стрибків напруги,
- перевантаження,
- розряду,
- надлишкового заряду батарей.
Якщо необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивне ДБЖ LP-U800VA-3PS (480Вт) - це оптимальне і доступне за своєю вартістю рішення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.2 кг |
| Вхідна напруга | 145 до 295 В |
| Вихідна потужність | 480 Вт |
| Вихідна напруга | 800 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 8 AH x 1 |
| Клас товару | для домашніх ПК;з автоматичною стабілізацією |
| Кількість вихідних розеток | 3 х Schuko |
| Кількість АКБ | 1 |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-8 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 873 ₴


