17.3", 1920х1080 (FullHD), LCD, Intel Core i3-N305 (1.8-3.8 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, UEFI Shell, 2.1 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i3-N305 (1.8-3.8 ГГц) |
| Тип процесора | Core i3 |
| Екран | |
| Тип матриці | LCD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 402.1 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 50 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 256.5 мм |
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | N-series |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Також шукають | 2023 року;для дому;до 25 000 грн;до 30 000 грн;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам' |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 622 ₴







