Серія - SD620, 512 GB, portable, USB 3.2, Швидкість читання - 520 Mb/s, Швидкість запису - 460 Mb/s, 80 х 80 х 15.2 мм, 54 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Зовнішній |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 54 г |
| Габарити | 80 х 80 х 15.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Колір | Чорний |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Серія | SD620 |
| Швидкість записування | 460 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 520 Mb/s |
| Також шукають | дешеві |
| Типорозмір М2 | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 643 ₴






