Оновіть свій диск. Досягайте більшого. Легко переходьте на швидкість твердотільних накопичувачів.
Твердотільний накопичувач Seagate BarraCuda SATA забезпечує високу швидкість твердотільних накопичувачів під час модернізації ПК. Підвищуйте продуктивність і прискорюйте обробку даних завдяки послідовному читанню та запису на швидкості до 540/510 МБ/с. Насолоджуйтеся простим оновленням за принципом plug-and-play завдяки тонкому форм-фактору 2,5x7 мм і з'єднанню SATA 6 Гбіт/с. До комплекту постачання цього диска входить програмне забезпечення Seagate DiscWizard™ для перенесення даних і програмне забезпечення SeaTools для для моніторингу продуктивності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 960 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 540 Мб/сек |
| Швидкість запису | 510 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;ігрові |
| Серія | Barracuda |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | - |
| TBW | 300 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 |
| Швидкість записування | 510 Mb/s |
| Вага | 35 г |
| Енергоспоживання | 1.3 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Наработка на отказ | 1.8 млн. годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 619 ₴





